Франківське “Прикарпаття” вдома поступилось луцькому клубу “Волинь” (ФОТО, ВІДЕО)

• Сьогодні, 1 травня, в Івано-Франківську на міському центральному стадіоні “Рух” МФК “Прикарпаття” зіграв із луцьким клубом “Волинь”.

Матч розпочався із того, що вболівальникам нагадали, волиняни займають п’яте місце у турнірній таблиці, а прикарпатці – десяте.

Щоб подивитися гру, на стадіон прийшли десятки франківців. Також підтримували дві команди їхні ультраси.

На 21 хвилині матчу, гості забили перший гол у ворота франківців. Згодом, на 37 хвилині, ФК “Волинь” подвоїв перевагу. Рахунок став 2:0 на користь гостей і вже за декілька хвилин суперники “Прикарпаття” знову збільшили відрив – 3:0.

Наприкінці першого тайму, суддя компенсував дві хвилини додатково часу. Франківські футболісти скористалися нагодою і забили свій перший гол. На перерву команди пішли з рахунком 3:1 на користь волинян.

Другий тайм почався спокійно, хоча і “Прикарпаття” і “Волинь” мали декілька хороших моментів, щоб забити гол. Прикарпатські ультрас, щоб підтримати свою команду принесли на матч великий плакат “Станіславів” та запалили піротехніку. Після цього вони почали співати гімн.

На останніх хвилинах гри, один із гравців “Волині” отримав червону картку та був вилучений з поля. Проте, матч так і закінчився перемогою суперників франківської команди – 3:1.

Нагадаємо, Через затоплений стадіон у Калуші, матч між місцевою командою і ФК “Полісся” перенесли до Франківська (ФОТО, ВІДЕО)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!