Франківські атовці: Заява, зроблена Семенченком, стала громом з ясного неба

Сьогодні, 31 травня, учасники та ветерани АТО зібралися обговорити питання щодо налагодження конструктивного діалогу, зокрема щодо Бурштинської ТЕС.

Учасник АТО Андрій Фармуга наголошує, що усі знали, що Бурштинська ТЕС належить Рінату Ахметову, чому ж тільки зараз говорять про необхідність її повернення в державну власність.

«Семенченко недавно приїжджав, говорив про те, якщо Бурштинську ТЕС не вдасться забрати юридично, тоді заберем її силою. Якщо б він був з Івано-Франківська чи Бурштина, можна б було це зрозуміти, а так – ні», — зауважив Фармуга.

Заява, зроблена Семенченком, стала громом з ясного неба. Як можна забрати об’єкт з приватної власності? Крім того, Ахметов володіє різними активами, чому мова йде про Бурштин, каже Юрій Качак. ТЕС дає валютну виручку, щодо неї не може не виникнути зацікавленості. Насторожує те, що учасників АТО втягують у політичні процеси, розповіли активісти.

Семенченко заявляє, що домовився з атовцями, втім хлопці вперше про це чують. І додають, що учасники АТО діють лише одним способом, і не хочуть, щоб їх втягувати у різні конфлікти. Ветеранські організації є аполітичні. Втім наразі політичні сили на цьому спекулюють. Тому атовці обіцяють: “Ми не допустимо жодних протидій чи незаконних дій”.

Крім того, молоді люди акцентують: будь-які категоричні дії можуть вплинути на людей. Питання по ДТЕКу не нове. Воно часто піднімалося на екологічній комісії, зауважує Тарас Шпук. “В подальшому ми рухаємося лише в законному руслі і не допустимо жодних провокацій”, – акцентує він.

18816810_1219590888163815_970947017_n

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!