Франківський виконком затвердив новий порядок розміщення вивісок

Сьогодні, 30 грудня, виконком затвердив порядок розміщення вивісок в Івано-Франківську.
Відтак варто вважати паспорти вивісок, які були погоджені з 2011 року до часу прийняття цього рішення, дійсними, за умови відповідності вивісок вимогам цього Порядку. А власникам /користувачам вивісок до 01.07.2017р. привести вивіски у відповідність до вимог цього рішення.За словами заступника директора департаменту архітектури Світлани Лосюк, у новому порядку більше розписані вимоги до місця розташування і розмірів вивісок. Так, тепер площі вивісок не повинні перевищувати 3 м кв.«Новим є те, що будуть вимагатися від суб’єктів господарювання погодження паспортів вивісок на новобудовах. Також розписано процедуру про демонтаж, якої не було в минулому рішенні», – наголосила вона.

Окрім того, назви на вивісках мають бути українською мовою за виключенням назв брендів та торгових мереж. Міський голова Руслан Марцінків дав доручення, щоб в ЦНАПі зробити великі стенди про порядок розміщення вивісок.
«Треба донести цю інформацію до підприємців, бо 99% з них не знають про порядок розміщення вивісок, оскільки його ніде не було», – сказав мер. 
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!