Франківським студентам розповіли, чим займається НАТО

Сьогодні, 27 квітня, в Івано-Франківську триває Молодіжний євроатлантичний безпековий форум.

На час проведення форуму, 26 – 28 квітня до Івано-Франківська запросили студентів з Прикарпаття, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської областей. На форумі обговорюють питання євроатлантичної безпеки, сучасної ролі НАТО і безпекової політики України. Проводиться він за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту та Представництва НАТО в Україні.  У ці дні форум відвідає багато експертів, дипломатів, та інших почесних гостей.

“Ви є саме тим поколінням, яке буде розвивати безпекову політику України. Такі зустрічі – це великий шанс для вас збагатитися не тільки інтелектуально, а й збільшити кількість знайомств, контактів”, – звернувся до студентів Ігор Цепенда, ректор ПНУ.

Він зазначив, що форум є традиційним та існує для обміну студентів думками та можливості поспілкуватися з експертами НАТО, експертам у свою чергу, цікаво вислухати думки студентів.

Читайте також: Генсек НАТО заявив про рішучу підтримку України

“Питань багато: питання військової безпеки, питання щодо роботи НАТО. Посольство Литви працює у цьому напрямку вже три роки, ми вважаємо, що нам необхідно спілкуватися зі студентами. Мета цього заходу – пояснити, як працює НАТО і що ця робота приносить для України. Ми маємо зараз гібридні виклики, з якими стикається на лише Україна, а й Литва та Інші країни. Це можна вирішити, посиливши співпрацю, інвестуючи у військову оборону та потужність. Зараз країни НАТО збільшують свій військовий бюджет, хоча раніше ми жили спокійно”, – висловився Марюс Януконіс, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні.

Міністр закордонних справ в Україні Володимир Огризко зазначив, що такі семінари проводять з метою повідомити максимально багато інформації про НАТО.

“Є колега-військовий з Норвегії, працівники штабу НАТО та багато інших. Ми приїхали аби розповісти про безпеку та роботу НАТО. Ми можемо зробити свій внесок для того, щоб покращити безпеку в Європі. Розділяти НАТО і ЄС не можна, адже це однаково потрібно Україні”, – розповів Огризко.

Нагадаємо,Генсек НАТО заявив про рішучу підтримку України

DSC_8661 DSC_8663 DSC_8666 DSC_8667 DSC_8669 DSC_8670 DSC_8676 DSC_8685 DSC_8691

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!