Франківці зустрілись з найбагатшою жінкою Польщі

Сьогодні, 13 квітня, у рамках Форуму “Ділові жінки Прикарпаття” до Івано-Франківська завітала найбагатша жінка Польщі Домініка Кульчик.

Домініка Кульчик за офіційними даними є найбагатшою жінкою Польщі. Статки 38-річної Домініки сягають 8 млрд злотих.

Жінка займається благодійною діяльністю, освітою, інфраструктурою та гуманітарною допомогою. Зустріч з Домінікою зібрала повну залу: підприємці, депутати, преса. Більшість гостей – прекрасна половина людства, адже зустріч було організовано жінками для жінок.

“Чарівна і ділова жінка – це і є той двигун, і головна місія чоловіка – зробити її щасливою. Тому ми хочемо привітати жінок з такою активністю”, – звернувся до присутніх народний депутат Анатолій Матвієнко.

Він також розповів, що Домініка Кульчик в рамках благодійної акції передала Прикарпаттю значну допомогу.

Свою розмову Домініка розпочала з подяки та розповіді про покійного батька. Саме він заклав у ній любов до Бога та благодійності. Благодійний фонд, яким займається Домініка, був заснований нею спільно з батьком.

“Він казав, що найперше у світі є Бог, а тоді все матеріальне. Ніщо у світі не вмирає, і я дуже вдячна, що можу згадати в цей момент про свого батька”, – ділиться Домініка.

На зустрічі презентували польський ролик про Україну та події Майдану.

Благодійниця і меценат з фундацією “Кульчик Фаундейшн” активно допомагає українцям, особливо людям, які воювали та воюють на Сході. На питання “Чому саме Україна?” Домініка відповідає просто: “Симпатія до України є генетична, адже мій тато дуже цінував Україну. Українці є шляхетними і сильними, а це дуже важливо. Мій батько хотів створити міст між Україною та Європою. Я завжди була причетна до його справ і розмовляла з ним про Україну. Він хотів бути близько до неї і хотів, аби Україна була сильною. Ми з братом продовжуємо його справу”.

марта

марта1

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!