Франківцям безкоштовно покажуть фільм про жінку, яка 11 років провела у полоні

У вівторок, 30 липня, о 17:10 в Івано-Франківську у кінотеатрі «Люм’єр» відбудеться показ документального фільму «Жінка в полоні».

Фільм зняв в Угорщині режисер Бернадетт Туза-Ріттер. Показ фільму приурочений до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, інформує Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ.

«Жінка в полоні» –  це фільм про 11 років рабства. Про жінку, яку позбавили документів, будь-якої власності та навіть імені. Історія людини, яка втратила свободу та стала залежною. Без оплати за працю, без нормальної їжі, без особистих речей. Все, що вона має – це декілька старих фотографій, які старанно ховає.

Документальний фільм про сучасне рабство має на меті привернути увагу суспільства до проблеми торгівлі людьми, запобігти появі подібних ситуації та надати потрібну інформацію про безпечне працевлаштування та навчання не лише за кордоном, але й у власній країні.

Перегляд фільму цього дня відбудеться у 24 обласних центрах України та у Києві.  У Івано-Франківську перегляд фільму організовує Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА та “Карітас Івано-Франківськ”. Перегляд – безкоштовний.

Нагадаємо, Відомий франківський актор зіграє головну роль у фільмі «Шевченко: перший самурай»

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!