Франківцям розповіли, як поїхати вчитись у Словаччину

Сьогодні, 23 січня, в Івано-Франківську провели прес-конференцію щодо можливостей освітньої програми “Free student” в 2019-му році.

Програма «Free student» – перший масштабний проект безкоштовного навчання українських студентів в державних університетах Словацької Республіки. Особливістю цьогорічної програми є те, що абітурієнти проходитимуть тільки співбесіду, без тестування, оскільки минулорічні учасники програми під час тестування та навчання показали високий рівень знань.

Співбесіда відбуватиметься безпосередньо в місті Івано-Франківську українською мовою за участю представників словацьких вузів.

«Щоб потрапити на програму, потрібно взяти участь у співбесіді. Ми не дивимося лише на оцінки, більше нас цікавить мотивація учня», – зазначає голова ГО «Словацько-Українське культурно-освітнє товариство» Роман Фрич.

Координатор проекту, Наталія Недільчак розповіла, що за чотири роки програмою скористалися близько 400 студентів. Студенти умовами і освітою задоволені, і хоча спершу вагаються у виборі спеціальності, наразі всі обраним профілем задоволені.

До теми: Марцінків хоче, щоб діти із сіл поступали в школи та садки по-іншому

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!