Ігор Смаль: Опікуни побитого хлопчика школи № 13 претензій не мають

Як писав учора, 29 червня, «Галицький кореспондент» в Івано-Франківську старшокласники зі школи №13 недавно побили учня-сироту. Відтак ми звернулися в міський Департамент освіти і науки за коментарем.

Директор Департаменту Ігор Смаль визнає, що ситуація неприємна не лише для школи чи департаменту, а й для всіх освітян. «Мова йде про знущання над учнем-сиротою, – акцентує він. – Його однокласники, старшокласники, які із невідомих поки що причин влаштували йому таку «теплу зустріч». Працюємо над цим питанням, вивчаємо його, щоб мати повну картину. Вже є кілька пояснень від директора школи, є навіть заява від опікунів хлопця, якого побили».

Як каже директор Департаменту, у заяві опікунів йдеться про те, що ніяких претензій ні до кого вони не мають, і той інцидент вичерпаний ще на стадії його зародження. Більше того, як каже Смаль, опікуни планують звертатися до правоохоронців з тим, що вони не дозволяли адвокату викладати відео побиття в інтернет…

Крім того, Ігор Смаль розповів, що учні, які брали участь у цьому інциденті належать до соціально-проблемних. Мовляв, з ними ведеться постійна робота, яка дає дуже незначний ефект і ці хлопці належать до таких собі неформальних лідерів. «Один із учасників цих подій закінчив дев’ятий клас і отримав документи про неповну середню освіту і вже в школі навчатися не буде, але це не знімає відповідальності ні з керівництва школи, ні з класного керівника, ні з інших працівників, які мають слідкувати за цією ситуацією».

Врешті Смаль підсумував: якщо буде доведено, що директор через нефаховість не зреагував вчасно, то може дійти до звільнення.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!