Івано-Франківщина витратить 55 мільйонів гривень на “пакунки малюка”

Сьогодні, 8 лютого, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Одним з питань порядку денного стали зміни до бюджету області на 2019-й рік. Як розповіла Ірина Мацькевич, директорка департаменту фінансів ОДА, вже назріло кілька уточнень, які потрібно внести до кошторису.

Так, Долинський район отримає додатковий мільйон гривень на утримання дошкільних груп компенсуючого типу «Особлива дитина» і для дітей з особливостями психофізичного розвитку на базі Долинського дитячого будинку «Теплий дім». А на Калущині для педагогів з місцевих інтернатів знайшли додаткових 456 тисяч гривень – кошти витратять на зарплати і оплату комунальних послуг.

А основною зміною стало виділення додаткових 55 мільйонів гривень на надання при народженні дитини одноразової допомоги. Мова йде про “пакунки малюка”. Щоб знайти ці гроші, в бюджеті зменшили субвенцію на допомогу малозабезпеченим сім’ям, дітям з інвалідністю та іншим категоріям пільговиків.

Комісія підтримала ці зміни. Тепер за них голосуватиме Івано-Франківська обласна рада на наступній сесії, 15 лютого.

Нагадаємо, На Прикарпатті витратили 243 мільйони гривень на ремонт закладів культури

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!