Калуш отримає статус ОТГ, об’єднавшись з селами

Калуш стане другим містом обласного значення, що згуртував громади для спільного соціально-економічного розвитку території в умовах децентралізації та 36 ОТГ, створеною на Прикарпатті.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомляє Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України.

Івано-Франківською облдержадміністрацією видано розпорядження про відповідність рішень місцевих рад Конституції та Законам України. Таким чином місто Калуш, села Мостища та Кропивник утворили об’єднану громаду, щоб спільно розвивати території використовуючи всі наявні ресурси.

Переконані, що процес приєднання навколишніх сіл до вже утвореної Калуської міської ОТГ триватиме. Вже виявила бажання долучитися до об’єднання із центром в м. Калуші громада с. Вістова.

 3 квітня 2018 року прийнято Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення».

Нагадаємо: У Витвицькій ОТГ відбувся традиційний фестиваль “Яворина”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!