Кандидати до ВРУ від партії «Голос» з Прикарпаття розповіли, чому йдуть у політику

Сьогодні, 11 червня, в Івано-Франківську відбулася зустріч з прикарпатськими кандидатами до Верховної Ради України від партії «Голос».

Івано-Франківський округ представляє заслужена артистка України Галина Баранкевич, Тисменицький округ – очільник ГО «Народний контроль» на Прикарпатті Володимир Гергелюк, Надвірнянський округ – підприємець Володимир Тищенко, Калуський округ – історик, громадський активіст Роман Кобильник, Долинський округ – юрист Андрій Кузь, Коломийський округ – представник Української галицької партії Іван Вережак, Снятинський округ – ресторатор Віталій Качкан.

«Компанія буде унікальна. Партія ставить за основу людину. Буде цінуватися праця будь-якої людини, що творить цю державу. Прагнемо привести до влади більше нових і професійних людей. Наша команда – це ті, хто вже змінив Україну, з ким ми будемо робити зміни разом», – наголосив обласний координатор партії Сергій Адамович.

Нагадаємо, що Івано-Франківський обласний координатор партії «Голос», доктор історичних наук Сергій Адамович отримав 51 номер у списку.

Кандидати стверджують, що партія «Голос» – незалежна. Саме тому має різні джерела надходжень. Кажуть, що вона може прийняти фінансову чи будь-яку іншу підтримку за умови, що це не впливатиме на їхню незалежність та не буде суперечити цінностям.

«За роки ведення свого бізнесу я маю дуже багато досвіду. Відчуваю, що маю багато політичної сили, щоб щось змінити на краще у нашій країні», – каже Володимир Тищенко.

Галина Баранкевич додає, що вона розуміла, маючи приклад нашого театру,  як можна за допомогою віри, фантастичної праці, таланту і бажання робити велики старти і підніматися з низів.

«Я займаюся бізнесом вже 18 років. 15 років тому я захопився горами. Мені було цікаво, як живуть люди там, який у них побут. Всі ті речі, які я зібрав, несуть у собі якусь долю людей. Дуже хочу, щоб їхні проблеми були вирішені. Мій район доволі розкиданий та не густо населений. Але на кожній територіальній одиниці я намагаюся знайти людину, яка має вплив на людей та зможе їх координувати», – каже Віталій Качкан.

Також Роман Кобильник наголошує, що він вирішив йти у велику політику саме з цією командою, Святослав Вакарчук є гідною людиною, яка може щось змінити.

«Бачу біль та розчарування людей, тому хочу допомогти. Хочу, щоб вони повірили, що і у нашій країні люди можуть гідно заробляти та проживати. Всі люди рівні. Людям треба говорити правду, щоб вони зрозуміли, що депутати такі ж, як і вони. Я впевнений, що це партія справжніх змін», – стверджує  Роман Кобильник.

Як зазначили кандидати, перший законопроект, який вони б хотіли прийняти –  проти олігархів.

«Коли в країні закінчиться влада олігархів, одразу економіка почне дихати легше, адже з`явиться більше простору для середнього та малого бізнесу. Люди не будуть виїжджати закордон, а зможуть гідно заробляти тут», – наголошують кандидати.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!