Коломийські комунальники закупили польську техніку для ремонту доріг

Комунальне підприємство «Полігонекологія» закупило техніку для поточного ремонту доріг струменевим методом.

Це продукція польської фірми Madrog із комплектацією MPA 6.5W Madpatcher. Вартість установки – 1,67 млн гривень, повідомляють у відділі інформаційної політики Коломийської міської ради.

Минулого року коломийські комунальники схожу модель тестували на вул. Грушевського. Порадились з міським головою і вирішили поповнити автопарк «Полігонекології» такою установкою. Закупили через систему «Prozorro». Наразі комунальники опановують навики користування установкою, для цього фірма-постачальник відрядила у Коломию свого представника.

Польська техніка – це сучасна, керована комп’ютером машина для ямкового ремонту доріг струменево-ін’єкційним методом, без попередньої підготовки дорожнього покриття.

Дорожній ремонтер MADPATCHER повністю автономне обладнання з можливістю монтажу на причіп, шасі або самоскид. Вона економна у витратах матеріалів, мобільна, а головне – не потребує додаткових одиниць техніки й великої кількості робітників. Так, два оператори і водій цілком забезпечують ремонт дороги.

Цей метод ремонту в кілька разів швидше і в три рази дешевше проти методу, що включає фрезерування, укладання і ущільнення.

Фази ремонтного процесу:

  • Очищення і сушка ремонтного місця стисненим повітрям;
  • Зволоження шаром емульсії;
  • Заповнення ушкоджень сумішшю емульсії і щебеню;
  • Покриття заповненого місця дрібною фракцією щебеню.

Нагадаємо, За 2018 рік, на ремонт доріг Івано-Франківщини за рік витратили 790 мільйонів гривень

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!