Ланцюг єдності: тисячі франківців взялись за руки (фоторепортаж)

Сьогодні, 22 січня, в Івано-Франківську тисячі людей взялись за руки, утворивши символічний Ланцюг єдності.

Акцію присвятили до 100-річчя Дня Соборності України – підписання акту злуки між УНР та ЗУНР у 1919 році. Такий ланцюг був утворений в 1991 році, коли Україна стала незалежною.

Франківці вишикувалися в ланцюг довжиною близько десяти кілометрів, який пройшов через все місто – по вулицях Галицькій та Василіянок, через середмістя, і потім по вулиці Незалежності аж до Тисменицької траси. Для проведення акції патрульні тимчасово перекрили рух на цих вулицях.

“Дуже хороша ідея – провести таку акцію, нагадати всьому світу, що ми єдині. Тут тисячі людей, я не очікувала, що їх буде так багато”, – розповіла франківська студентка Іванна, учасниця акції.

Франківці, які взяли участь у “Ланцюгу єдності”, також принесли із собою державну символіку і заспівали Гімн України. Посадовці міської ради поклали квіти до пам’ятника діячам ЗУНР.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, до 100-річчя Соборності на Богородчанщині провели “Пробіг друзів – 2019”. «Пробіг друзів» відбувається на території Богородчанського району уже вісім років поспіль. У цьогорічному пробігу взяли участь більше 450 учасників. Зокрема, представники з багатьох міст та областей України.

Про те, як відзначали День Соборності минулого року можна прочитати тут.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!