Легендарний футбольний матч в Івано-Франківську виграли ветерани київського “Динамо”

• 17 жовтня в Івано-Франківську відбувся футбольний матч між ветеранами футбольного клубу “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) й “Динамо” (Київ).

До учасників та гостей футбольного матчу звернувся голова Івано-Франківського обласного  осередку “Самопомочі” Тарас Виноградник.  Він висловив сподівання, що футбол на Прикарпатті буде таким же зірковим, як і колись.

Незважаючи на різні рівні гравців, футбол видався досить цікавим. Після першого тайму прикарпатська команда виграє від столичної з рахунком 2:1.

Так, на четвертій хвилині матчу рахунок відкрив Олег Вікарюк (“Прикарпаття”). На 13-й хвилині успіх команди подвоїв Петро Русак.

Проте уже на 26 хвилині гол забив ветеран “Динамо” Едуард Цихмейструк.

У перерві між таймами вболівальники на благодійному аукціоні позмагалися за право володіти книжкою з автографом легендарного Олега Блохіна та шарфами з автографами  динамівських гравців.

У другому таймі суперники зрівняли рахунок матчу – 3:3. Суддя призначив серію пенальті. Переможцями стали ветерани київського “Динамо”. Вони виграли від ветеранів “Прикарпаття” із рахунком 3:3 (4:2).