Марія Савка здійснила робочу поїздку у Городенківський район

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка здійснила робочу поїздку в Городенківський район. Спільно з головою райдержадміністрації Богданом Кобилянським та головою районної ради Іваном Мандичем побували в освітніх, дитячих, закладах культури району.

Зокрема, ознайомилася з роботою підрозділів первинної  медицини  в с. Торговиця, реалізацією проектів з енергоефективності в Торговицькій, Сороківській  школах, інформує прес-служба ІФ ОДА. 

Марія Савка відвідала виробництво макаронів та іншої продукції підприємця Миколи Поливкана в Торговиці.

У с. Чернятині перший заступник голови облдержадміністрації ознайомилася із ходом добудови місцевої школи, де вже зведено два поверхи, а також із роботою закладу культури с. Сороки, який урочисто освятили на початку року після капітального ремонту.

У переддень запуску асфальтного заводу у с. Стрільче його керівник Василь Боднарчук ознайомив гостей із технологією випуску нової для краю продукції.

У Городенці керівник філії «Городенківська ДЕД» Марко Григорів продемонстрував роботу обладнання з виготовлення бітумної емульсії для проведення ремонту доріг.

У поїздці Марію Савку супроводжував керівник Служби автомобільних доріг області Василь Буджак, який у селі Лука продемонстрував виконані будівельні роботи на мості через річку Дністер і розповів про перспективи завершення другої черги капремонту мосту.

По завершенні поїздки Марія Савка провела робочу нараду з держслужбовцями, яких було інформовано про соціально-економічний розвиток області, району, зупинилась на перспективах розвитку Городенківщини, а також проінформувала, що за підсумками 2016 р. район увійшов у трійку  лідерів по рейтингу серед районів області. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!