Марцінків доручив привести до порядку франківські парки і сквери

В Івано-Франківську під час оперативної наради в міського голови Руслана Марцінківа сьогодні, 27 серпня, розповіли про облаштування та обслуговування парків, скверів, дамб та зелених зон.

Директорка КП «Центр розвитку міста та рекреації» Руслана Василюк – каже, що велику увагу приділяють зеленим насадженням, а також у належному стані тримають газони.

«Відбувається заміна урн, а також встановлення туалетів для тварин. Замінюємо лавки, очищуємо їх.  Деякі не замінюємо, адже вони мають гарний стиль. Ми також ліквідовуємо певні об’єкти, наприклад альтанку в парку», – розповідає Василюк.

Також, проводять ремонт дитячих майданчиків, облаштовуються ігрові зони, а також завершуються роботи по облаштуванню гірки в парку.

«Ми висаджуємо дуже багато дерев у парку, долучаються діти і дорослі. Також відбувається обрізка сухих дерев та аварійних гілок. Проводиться постійний догляд за територіями. Нам передають майданчик «Первоцвіт» який є недоробленим, ми такий приймати не будемо», – сказала Руслана Василюк.

На що Руслан Марцінків сказав, що погоджується з нею, і майданчик потрібно привести до порядку. Також, цього року біля міського озера ліквідували стихійне сміттєзвалище, а також відбулася чистка відстійника.

У парку Воїнів-інтернаціоналістів також провели певні роботи, очистили його від чагарників, та зрізали аварійні гілки. Руслан Марцінків сказав, що дає доручення привести в порядок сквер на Привокзальній КП «Центр розвитку міста та рекреації» бо ніхто з ним справитися не зміг.

Віталій Бурко, директор КП «Муніципальна дорожня компанія», каже, що ті сквери, які обслуговує підприємство розташовані в центрі міста.

«Дуже великий потік людей, і ми прибираємо ці сквери два рази в день. Тут постійно працюють люди», – каже Бурко.

Міський голова Руслан Марцінків сказав, щоб там встановили цілодобовий контроль.

«Вокзал не може бути такий брудний, поставте людей з Муніципальної варти там, щоб патрулювали. Я там був вчора двічі, і нікого не було, ніхто за тим не дивиться, поставте патрулювати людей, тоді буде порядок. Поставити будку , і щоб там можна було сховатися від усього. А ще в центрі поміняйте урни», – зазначив мер.

Нагадаємо, У франківському парку з‘явилася нова відпочинкова зона

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!