Мистецтво – дітям: відомий франківський художник розмалював коридори ОДКЛ

Сьогодні, 1 червня, в Івано-Франківську відбулось відкриття оновленого нефрологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні.

Стіни коридорів розмалював відомий франківський художник Сергій Григорян, переможець Всеукраїнського конкурсу сучасного мистецтва. Розпис виконано у пастельних тонах, аби сприяти одужанню дітей. Малюнки повинні додати гарного настрою дітям та їх батькам.

“Наша лікарня функціонує вже понад 50 років, корпуси не є новими. Ремонт востаннє робили досить давно, зараз же коридор відремонтували та прикрасили. У нашому відділенні – 50 ліжок, тут діти нефрологічного профілю та діти з патологіями серцево-судинної системи. Пацієнти у нас лікуються достатньо довго, і психологічний клімат є важливим. Ми сподіваємось, що ці малюнки посприяють одужанню дітей та їх гарному настроєві”, – розповіла Оксана Дащенко, завідувач нефрологічного відділення.

Радислав Котурбаш, головний лікар ОДКЛ, зазначає: в лікарні станом на сьогодні оновлено вже 60% відділень, роботи тривають.

“На це відділення понад 250 тисяч гривень виділили спонсори, чому ми дуже раді. Ми тішимось, що покращуємо умови перебування в лікарні. Діти заходять з сумом, з плачем, а повертаються з радістю. До речі, одразу після Зелених свят ми плануємо встановлювати комп’ютерний томограф за 9 мільйонів 600 тисяч гривень – його придбала ОДА, і він вкрай необхідний для Прикарпаття. Вартість обстеження на ньому складатиме всього 300-350 гривень – це витрати на реактиви. Для порівняння, у приватних клініках це коштує понад тисячу гривень”, – сказав Радислав Котурбаш.

Ініціатором та благодійником цього ремонту виступило ТзОВ “Снєжка-Україна”.

DSC_4150 DSC_4154 DSC_4158 DSC_4159 DSC_4160 DSC_4161 DSC_4162 DSC_4170 DSC_4173 DSC_4178 DSC_4179 DSC_4181 DSC_4182

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!