На Франківщині волонтери викупили лисиць, які мали стати притравкою для собак

  • На Прикарпатті у Центрі реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку знову поповнення.

    Цього разу до центру небайдужі люди привезли трьох виснажених лисиць. Про продаж тварин люди прочитали в інтернеті. Презентували лисиць в оголошенні  як притравку для мисливських собак. Волонтери вирішити врятувати життя тварин і викупили їх.

    Більше у відео каналу Україна.

    У Центрі реабілітації диких тварин попереджають, що вилучення з дикої природи тварин та продаж без відповідних дозволів – це злочин. Купуючи дику тварину у браконьєрів, ви фінансуєте злочинців, сприяєте злочинному бізнесу та стаєте співучасниками!

    Раніше “Галицький кореспондент” писав, що У Калуші зафіксували три випадки сказу лисиць

  • Цікаво, що подібно до вовка, лисиця належить до моногамних тварини (вони переважно створюють пари на все життя, деякі з них навіть не шукають нового партнера в разі загибелі попереднього), що розмножуються тільки один раз на рік, розповідають в Центрі реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку.
    Основна їжа лисиці – мишовидні гризуни (миші, полівки). За рік вона знищує їх декілька тисяч. Не відмовляється і від зайців, ящірок, жуків, птахів, зокрема свійських. А ще дбає про вітаміни: їсть суниці, чорниці, яблука, виноград. Полювати виходить увечері.
    Лисиці не пережовують їжу. Вони рвуть здобич і шматками ковтають її. Вся справа в тому, що лисиці мають специфічний склад шлункового соку, який негайно розщеплює навіть найскладніші і жорсткі шматки їжі. Саме тому — лисиця довгий час може обходитися без їжі — в шлунку завжди є залишки після останньої трапези.
    Хвіст для лисиці дуже важливий орган. Під час бігу він допомагає їй тримати рівновагу, а взимку служить додатковим захистом від холоду.
    Лисиця дуже любить поласувати мишами. А щоб спіймати мишку, їй часто доводиться добре пострибати – здалеку її рухи нагадують елегантний танок. Руда лисиця орієнтується у просторі та знаходить потрібний напрямок завдяки чутливим волоскам, що знаходяться на її лапах.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!