На “Голос країни” прийшла легенда давнього українського співу

На шоу «Голос країни-7» сюрпризом стала поява на сцені легендарної української співачки Katya Chilly, якої не було на екранах більше 10 років.

«Я прийшла на проект «Голос країни», щоб співати. Мені цікаво, чи впізнають мій голос тренери. Моя пристрасть в давньому українському співі, – розповідає Katya Chilly. – У мене є відчуття, що «Голос країни» – це не конкурс, це можливість показати світу те, ким я є».
Підтримати співачку за лаштунками проекту прийшов її 3-річний син Святозар.

Потап назвав появу співачки “справжньою сенсацією”.

Довідка 

Катя Чілі  — сучасна українська співачка, музикант і композитор, виступає під сценічним псевдонімом Катя Chilly. За тринадцять років професійної кар’єри випустила чотири альбоми, що отримали значну увагу преси і глядачів.

Перші професійні виступи Каті Chilly відбулися на «Пісенному вернісажі-96» і «Ялті-96» (червень–липень 1996 р.). Цього ж року вона стала найзначнішим відкриттям в українській поп-музиці, виборовши перше місце серед поп-виконавців на фестивалі «Червона рута» у Харкові (28-29.04.1996).

У березні 2001 року Катя виступила с концертною програмою у Лондоні, де дала більше 40 концертів. Виступ Каті у прямому ефірі транслювала компанія BBC. Ця компанія також зняла кліп (live) співачки, який рік транслювався у ефірі каналу.

Навесні 2003-го р. Катя Chilly нагадала про себе спільним кліпом «Понад хмарами» заспівавши дуетом з лідером з гурту «Тартак» Сашком Положинським.

На «Голос країни-7» прийде Katya Chilly (1)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!