На посаду директора ОТБ «Галичина» рекомендують свободівця Ігоря Дебенка

Депутати Франківської облради незабаром призначать директора обласного телебачення «Галичина».

Про це йшлося сьогодні, 7 лютого, на засіданні комісії Франківської обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

Сьогодні на засідання комісія запросили двох кандидатів на посаду.

До голови обласної ради надійшло кілька звернень-пропозицій щодо призначення на посаду. Зокрема, від міської спілки конгресу Українських націоналістів запропонували Володимира Турелика.

А від трудового колективу ОТБ «Галичина» надійшло звернення, у якому пропонується підтримати кандидатуру Ігоря Дебенка, який працював на посаді першого заступника «Галичини». Як стало відомо, рекомендує на посаду Дебенка й Івано-Франківський осередок Національної спілки журналістів України.

Сьогодні депутати визначаться, чию кандидатуру рекомендувати на посаду.

«Я хочу не очолити, а допомогти. Якщо колектив підтримав, я не хочу забирати ваш час. Готовий стати заступником і допомогти керівнику у роботі», – розповів Турелик і неочікувано для всіх зняв свою кандидатуру з конкурсу.

Натомість Ігор Дебенко був багатослівнішим і підготував презентацію свого бачення розвитку «Галичини».

«Канал має вийти зі стану «законсервованості», у якому він перебуває зараз. Потрібне оновлення контенту. На каналі траплялася навіть «джинса». Зараз ми запустили веб-сайт та організували щоденні прямі ефіри. Ми будемо щодня реагувати на події», – запевняє він.

На комісії депутати одноголосно підтримали кандидатуру Ігор Дебенка на посаду директора ОТБ «Галичина». Втім, чи стане він директором телеканалу обранці вирішать на сесії.

Читайте також: депутати звільнили Ольгу Бабій з посади директора ОТБ. «Не страшно втратити посаду. Страшно втратити обличчя», – прокоментувала тоді вона.

конкурс 2

конкурс

дебенко2

дебенко1

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!