На Прикарпатті активно будують каналізаційні та очисні споруди

Сьогодні, 6 травня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

Секретар комісії Андрій Іваськів сказав, що голова комісії та його заступник відсутні, тому комісію вестиме він. Депутати розглянули два питання порядку денного, які стосувались виконання обласної програми з фінансування природоохоронних заходів у 2018 році та змін до фінансування цих заходів на 2019-й рік.

Андрій Пліхтяк, заступник начальника управління екології та природних ресурсів ОДА, розповів, що перше питання носить суто технічний характер – йдеться про внесення деяких змін, які не вплинуть на розмір фінансування. Депутати проголосували “за”.

Другим питанням став звіт про виконані за рік роботи в сфері збереження довкілля. За словами Андрія Пліхтяка, було проведено чимало заходів, спрямованих на охорону природи. Йдеться, зокрема, про будівництво споруд для очищення стічних вод та зовнішніх мереж каналізації.

Їх за рік збудували 14 у містах та селах області, а ще – у 31 закладах освіти, шести закладах охорони здоров’я, двох закладах соцполітики та трьох будинках культури області. У 2018 році на виконання цієї підпрограми було передбачено понад 65 млн. гривень з них профінансовано 61 млн. гривень, освоєно 53,9 млн. гривень.

А всього на виконання програми з охорони довкілля за рік планували витратити 160 мільйонів гривень, з яких фактично надійшло 152 мільйони, а вдалося використати -139 мільйонів.

З повним текстом звіту можна ознайомитись за посиланням.

Читайте також: З каналізації – у річку

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!