На Прикарпатті донька просила не карати матір, яка вбила її батька

Нещодавно Верховинський районний суд засудив до позбавлення волі жінку, яка кухонним ножем убила свого чоловіка.

Обвинувачена у суді пояснила, того дня вона перебувала вдома та поралась по господарству. Після обіду вона пішла до своєї сусідки, де під час вечері вони розпили пляшку горілки. Ввечері вона повернулася додому, приготувала вечерю для чоловіка і сина та пішла в свою кімнату відпочивати.

У цей момент прийшов п’яним  додому її чоловік. Між подружжям зав’язалась суперечка. Обурившись на чоловіка за нецензурні слова та ганебну поведінку, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, жінка умисно схопила зі столу кухонний ніж та нанесла чоловіку удар у ліве плече.

Одразу після цього обвинувачена разом з сином доправила чоловіка у Верховинську ЦРЛ, де від отриманих тілесних ушкоджень  він помер.

В судовому засіданні жінка повністю визнала свою вину та пояснила, що розсердилася на чоловіка, який в черговий раз почав її ображати, схопила зі столу кухонний ніж та нанесла ним один удар. Після цього вона намагалась врятувати його, повідомила сусідів та з допомогою них та сина доставила його до лікарні.

Допитана в судовому засіданні донька пояснила, що її батько, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, постійно ображав матір, що і призвело до вчинення злочину. Жодних претензій до матері вона не мала та просила її  суворо не карати.

Після довготривалого судового засідання підсудну визнали винною у вчиненні злочину. Суд позбавив її волі на 6 років.

Нагадаємо, Днями Рожнятівський районний суд засудив до позбавлення волі прикарпатця, який ломом відлупцював двох односельців.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!