На Прикарпатті дві ОТГ спішать об’єднатись до виборів

Сьогодні, 7 вересня, відбулось засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань регіональної політики, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування.

Першим питанням порядку денного стали зміни до перспективного плану територіальних громад області. Зокрема, за словами депутатів, зміни потрібно внести, адже кілька сіл не побажали йти в Солотвинську ОТГ, а утворили свою, Дзвиняцьку, щоб скористатися перевагами реформи.

Регіональна робоча група схвалила такий план громади. Голова ОДА Олег Гончарук запитав членів комісії, чи відбулось тут якесь порушення закону, чи ні. Богдан Кобилянський відповів йому, що всі села мають право об’єднуватись на свій розсуд, і порушень закону не відбулось.

Голова комісії Василь Мельник зазначив, що потрібно спішити і “грати на випередження”, адже вибори вже незабаром. При цьому питання з Солотвинською ОТГ залишається відкритим, адже вона вже зареєстрована у постанові Кабміну, каже голова комісії.

Також схожа ситуація – з Переріслянською ОТГ. Депутати, вислухавши думки експертів, підтримали цей проект рішення. Тепер його доля – в руках обласної ради.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!