На Прикарпатті кожні 15 годин стається ДТП, кожні 88 годин – помирає людина

Сьогодні, 4 травня в Івано-Франківську відбувся брифінг за участі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Стосувалася зустріч четвертого глобального тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме в усій країні з 8 до 14 травня.

Т.в.о. заступника начальника обласного ГУ НП полковник поліції Андрій Прусак розповів, що у ДТП в Україні щороку страждають тисячі людей, а українська економіка страждає на 5 млрд доларів. Тому поліція працює на те, щоб навчати населення поведінці на дорозі, пояснювати важливість світловідбиваючих елементів на одязі, велосипедах тощо.

“Ми також плануємо провести день зниження швидкості, флешмоби, такими діями ми хочемо достукатися до людей і дати зрозуміти, як важливо себе правильно вести на дорогах”, – зазначив Андрій Прусак.

Зокрема, в області одним з основних напрямків діяльності є недопущення травматизму на дорогах, тому ми співпрацюємо з патрульною поліцією, аби зробити безпечними дороги. Начальник відділу автомобільно-технічної інспекції та нагляду за станом доріг управління превентивної діяльності Іван Петричук розповів, що в ІваноФранківській області з початку 2017 року сталося 122 ДТП з потерпілими, де 28 людей загинуло.

“Майже кожні 15 годин стається аварія, і кожні 88 годин людина помирає. Найбільше ДТП – на Коломийщині, Галичі, Долинщині та Снятинщині”, -сказав Іван Петричук.

Він розповів також, що у 5 ДТП загинуло 6 людей і більше 40 – травмувалися, переважно це дорожньо-транспортні пригоди за участі автобусів. Часто травмуються також діти – від початку року двоє дітей загинули і 36 – травмовані.

1112 порушень скоїли водії від початку року, майже кожен десятий – водить авто напідпитку.

18318534_1463597023696815_1373038116_o

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!