На Прикарпатті ремонтують дорогу Н-10 поблизу села Гошів

Дорогу Н-10 Стрий – Мамалига ремонтують у напрямку до відомого духовного центру – села Гошів Долинського району.

“Літо – пора відпусток, напливу туристів, паломників. Чимало туристичних фірм включають відвідини Гошівського монастиря до туристичних маршрутів. Жвавий також на цій дорозі національного значення вантажопотік. Отож, ремонт проблемної ділянки є соціально важливим”, – йдеться на сторінці Служби автомобільних доріг у соцмережі.

Поточний середній ремонт на автодорозі Н-10 здійснює підрядне підприємство Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області – ТОВ «ПБС». На деяких ділянках уже влаштовано верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону, на інших – вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону.

“Усі роботи здійснюються під контролем фахівців Служби автодоріг та ДП «ДорЯкість». Просимо бути уважними в місцях ремонтних робіт та зважати на попереджувальні знаки”, – кажуть в САД.

Близько 60% із 4 100 кілометрів доріг Івано-Франківщини – у незадовільному стані. На ремонт місцевих автошляхів грошей не вистачає традиційно, але навіть на трасах державного значення є ділянки, їхати якими небезпечно і страшно.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!