На ремонт доріг Івано-Франківщини за рік витратили 790 мільйонів гривень

Сьогодні, 15 лютого, в Івано-Франківську триває перше пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради.

Депутати заслухали звіт із виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2018 рік та прийняли таку програму на 2019-й. Жанна Табанець, директорка департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА, описала основні пункти програми.

“Головними цілями на 2019-й є скорочення видатків на використання паливно-енергетичних ресурсів в бюджетних установах, залучення альтернативних джерел енергії, зменшення енергоємності виробництва, модернізація теплогенеруючого обладнання, заміна застарілих котлів, впровадження енергозберігаючих заходів і новітніх технологій, термореновація будівель та споруд”, – сказала Жанна Табанець.

Вона описала й основні досягнення Івано-Франківщини за 2018-й рік: зростання обсягів виробленої продукції на 10%, будівельної галузі – на 5%, збільшення доходів місцевих бюджетів – на 16%. Крім того, за минулий рік відремонтували 727 кілометрів доріг – середнім та поточним ремонтом. Також на дорогах встановили 1650 дорожніх знаків і нанесли 512 кілометрів розмітки. На все це витратити понад 790 мільйонів гривень.

Депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко розкритикував програму соціально-економічного розвитку.

“Ахметов, Коломойський і інші олігархи збагачуються на простих українцях, які не мають з цього жодного зиску. Ця “фількіна грамота”, яка у мене в руках, наполовину збігається з тією, що була і минулого року. Все це чисте окозамилювання”, – заявив Іваночко.

Інший депутат, Михайло Королик, звернув увагу, що за рік на ремонт доріг витратили 790 мільйонів гривень, а от на освітлення доріг, малювання розмітки і благоустрій тротуарів потратили в рази менше грошей. За словами депутата, це призводить до аварійності, і так тривати далі не може.

З повним текстом програми, викладеним на 124 сторінках, можна ознайомитись за цим посиланням.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!