На ремонт доріг Прикарпаття в рамках експерименту спрямували майже 90 мільйонів гривень

Сьогодні відбулася аудіоселекторна нарада з питань моніторингу ходу виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування за участю міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.
Участь у її роботі взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак, керівники профільних департаментів ОДА.

Зазначимо, що в рамках участі у митному експерименті у квітні місяці цього року обласною державною адміністрацією було затверджено перелік об’єктів, загальною вартістю 900 млн грн та протяжністю 90 км прикарпатських доріг, на ремонт яких направляються половину коштів від перевиконання митних находжень.  Загалом це 20 об’єктів, на які наразі затверджена проектно-кошторисна документація та розпочато процедури закупівлі.

На сьогодні у рамках митного експерименту в області надійшло 87 млн гривень, які в повному обсязі спрямовані на ремонт автошляхів державного значення. Зокрема, будівельні роботи розпочалися на дорогах Н-10 Мукачеве – Львів, Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський та Т-09-05 Делятин – Раківчик.

Нагадаємо, У Галицькому районі вимагають ремонту доріг та погрожують перекриттям

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!