На Верховинщині запрацював паспортний стіл

За допомогою АРМ (автоматизованого робочого місця), яке відтепер працюватиме у Верховинському міграційному підрозділі, можна приймати документи і на виготовлення закордонних паспортів.

Зробити це можуть не лише мешканці району, а й навколишніх сіл чи гірських районів, яким територіально зручніше буде замовити закордонний паспорт саме у секторі міграційної служби, інформує прес-служба ОДА.

З цього часу всі громадяни, які дотепер перший паспорт виробляли лише у вигляді паперової книжечки, будуть отримувати вже новий вид документа – ID – картку.

Паспорт громадянина України вперше можна отримати із 14- річного віку. Таку можливість мають і громадяни, що змінюють прізвище чи втратили паспорт, або ті, хто мусять замінити його через непридатність. Виготовити ID-картку можуть за бажанням і ті мешканці району, які повинні вклеїти фото у зв’язку із досягненням певного віку.

Для виготовлення паспорта громадяни України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон кожен житель  району може звернутися до Верховинського районного сектору міграційної служби, який знаходиться за адресою вул. Незалежності, 4а, селище Верховина ( перший поверх відділення поліції).

Читайте також: на Калущині зросла кількість отримувачів субсидій.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!