Маленький балет на дорозі: на вулиці Івано-Франківська вийшли регулювальники дорожнього руху

На вулицях та перехрестя в Івано-Франківську запрацювали регулювальники дорожнього руху.

Зараз у місті патрулюватимуть 20 регулювальників з числа патрульної поліції. Втім, при потребі їх кількість збільшать.

Регулювальників впроваджують для вирішення складних ситуацій на дорозі. Зокрема, вони працюватимуть на “складних” ділянках та у час пік, коли є велика кількість заторів.

В зв’язку з цим патрульні Франківська наполегливо рекомендують повторити правила дорожнього руху.

Як стало відомо, з ініціативою запровадження патрульних у Франківську виступив сам начальник патрульної поліції міста Дмитро Міхалець.

Він розповідає: “Катастрофи на дорогах немає. Ніхто не буде з перших днів притягувати водіїв до відповідальності. Хочемо нагадати водіям, як працюють регулювальники, адже на дорогах Франківська їх давно не було. Зараз з числа патрульних відібрали 20 поліцейських, які регулюватимуть на дорозі рух. Їх навчання проходило більше місяця. Також патрульні додатково навчались у вихідні”.

Патрульний регулює дорожній рух для того, щоб допомогти водіям безпечно безпечно проїхати, а пішоходам – перейти перехрестя.

“Найлегший процес – це спостерігати за рухом. Важче – карати. А найважче –  регулювати рух. Все нове – це забуте старе, адже раніше франківські патрульні були одними з найкращих в Україні.  Регулювання – це маленький балет на дорозі. Тому воно має бути ще й красивим”, – повідомив тренер регулювальників Ярослав Манжелей.

Сьогодні патрульні провели ще одне тренування та вийшли разом з журналістами регулювати рух поблизу вокзалу. З побаченого стало зрозуміло, що водії від регулювальників відвикли, а правила дорожнього руху забули.

До прикладу, не всі водії зупинялись на вимогу патрульного. Натомість пасажирам було цікаво спостерігати за діями поліцейських.

IMG_4516

IMG_4517

IMG_4520

IMG_4525

IMG_4534

IMG_4535

IMG_4536

IMG_4537

IMG_4538

IMG_4541

IMG_4543

IMG_4548

IMG_4550

IMG_4551

IMG_4553

IMG_4560

Читайте також: Їздити ще не навчився. Але пішоходів уже ненавиджу!

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!