Не тільки продавати, а й купувати: Франківськ побореться за локомотиворемонтний завод

Сьогодні, 9 червня, міський голова Руслан Марцінків скликав позачергову сесію Івано-Франківської міської ради.

На порядку денному було лише одне питання –  придбання пакету акцій ПрАТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод”.

Руслан Марцінків повідомив, що на минулій сесії домовлялис – якщо буде можливість взяти участь у конкурсі на купівлю локомотивного заводу, то він скличе позачергову сесію. Відтак мер скористався своїм правом.

Нещодавно Фонд держмайна оголосив про продаж з аукціону пакету акцій ПАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод», який відбудеться 6 липня 2017 року. Початкова ціна – 33,92 млн грн. Завод має чимало приміщень, він знаходиться на земельній ділянці площею майже 10 га.

Директор департаменту комунальних ресурсів Ігор Гриненько розповів, що було опрацьовано технічну сторону питання, проведені переговори з фондом держмайна та підготовлено відповідний проект рішення.

«Підприємство належить до групи Г, тобто має стратегічне значення для економіки держави. Пакет акцій становить 99, 5% статутного капіталу підприємства. Крок аукціону – 340 тисяч», – підкреслив він.

Мер зазначив, що це найстаріше підприємство в нашій області, і до недавнього часу воно було прибутковим.

«Я розумію, що це рішення більш політичне, ніж економічне. Хоча економіка є – майже 10 га в центрі міста. Можливо, треба поборотися ще за котельно-зварювальний завод та інші підприємства, щоб зберегти їх для громади. Ми звикли продавати своє майно, але тут ми показуємо, що здатні дбати і купувати», – додав Марцінків.

Окрім того, він наголосив, що в міській раді створюється робоча група.

Депутат міськради Андріан Волгін запитав, скільки боргів має підприємство. Гриненько відповів, що понад 16 млн гривень.

«А звідки ми такі гроші візьмемо? Ми ж начебто другий міст ще й будуємо», – запитав Волгін.

Втім, 24 голосами «за» депутати прийняли цей проект рішення.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!