Не 18, а 22: Франківські активісти з Макогона натрапили на інший проект ДПТ у стінах департаменту архітектури

Сьогодні, 1 серпня, мешканці вул. Макогона, що в Івано-Франківську, прийшли до департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини з пропозиціями стосовно проекту забудови цієї вулиці.

Нагадаємо, 20 червня Івано-Франківська міська рада дала дозвіл на розроблення детального плану території в межах вулиці Крайківського-Промислова-Макогона.

Активісти прийшли з пропозиціями стосовно забудови. Правда, людям довелося довго блукати кабінетами, бо чиновники не хотіли приймати їхні пропозиції. У приймальні мера, який так і не вийшов до людей, активісти зустрілися з нардепом Юрієм Солов’єм, який проігнорував звернення людей.

Після приймальної, патронатної служби, людей скерували у департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини. Цікаво, що там активісти натрапили на проект ДПТ (зросла кількість будинків, квартир та мешканців, які мають там жити), який різнився від того, що був опублікований у “Західному кур’єрі”.

Нагадаємо, згідно з проектним планом, там планують звести 18 багатоповерхових будинків з приміщеннями громадського призначення. Зокрема, 3 – десятиповерхових, 8 – дев’ятиповерхових та 7 – восьмиповерхових. Окрім того буде й 2 підземних паркінги, дитячий садок та дитмайданчики. Згідно з планами, у 770 квартирах мали оселитися 1925 осіб.

У новому проекті ДПТ вже вказано, що будинків буде не 18, а 22.  Тобто 5 десятиповерхових, 8 – дев’ятиповерхових, 8 – восьмиповерхових та 1 – семиповерховий.

Відповідно квартир буде 920 і житиме в них 2116 осіб.

Заступник новопризначеного директора департаменту Ореста Кошика, Андрій Прокіпчук, пояснив, що такий проект ДПТ  їм прислали з КП “Архітектурно-планувальне бюро – ІФ”. Мовляв, можливо, в газеті опублікували не остаточний варіант, а їм бюро прислало цей.

Окрім того, начальник проектного відділу Олеся Кріль доводила активістами, що проект ДПТ в газеті такий самий як і в них департаменті. Також вона доводила, що десятиповерхових будинків у ДПТ взагалі немає. Коли ж активісти почали пояснювати, що вони різняться, Олеся Кріль зазначила, що їхні пропозиції не відповідають дійсності і вони не замовляли їх в департаменті архітектури. На що Олексій Замковий відповів, що департамент може пропозиції людей відкоригувати. У суперечці люди дізналися, що саме Олеся Кріль розробляла план на будівництво 33 багатоповерхівок. Тому активісти не захотіли продовжувати діалог та вийшли з кабінету.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!