Одну з доріг Прикарпаття відремонтують за 100 мільйонів гривень

Сьогодні, 19 серпня, в Івано-Франківську відбулась нарада під керівництвом голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та з іншими посадовцями.

Одним із питань, які розглянули на нараді, став перебіг виконання ремонтних робіт на дорогах і мостах державного значення. Також говорили про планові завдання на 2020 рік.

Василь Буджак, начальник Служби автодоріг в Івано-Франківській області, розповів, що у 2019 році САД вже підходить до завершення поточного середнього ремонту.

Щоправда, з врахуванням нового Указу від Кабміну нам повинні виділити ще 100 мільйонів гривень на дорогу Снятин-Тязів на ділянках від Городенки до Тлумача і Тисмениці. За ці гроші ми приведемо дорогу в належний порядок. Не всю, але основні проблемні ділянки ми приведемо у нормальний стан“, – сказав Василь Буджак. Також ремонти тривають на дорозі Р-62 та на низці інших ділянок.

Денис Шмигаль додав, що з вересня почнеться співпраця з новим складом уряду, тож можна буде розраховувати на збільшення фінансування дорожньої галузі.

Також я прошу активізувати роботу по безпеці руху. Матимете на це ще 90 мільйонів“, – сказав Шмигаль.

Василь Буджак на це відповів, що заплановано подальше встановлення світлофорів, підсвітка пішохідних переходів, облаштування кільцевих розв’язок і   схожі заходи.

До теми:Новий очільник Прикарпаття поїхав оглядати дороги на Верховинщині

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!