Під’їзд-сауна: в одному з франківських будинків прорвало трубу з гарячою водою

29 грудня в Івано-Франківську, за адресою вул Целевича, 20 в підвалі прорвало трубу з гарячою водою. Гаряча пара з неприємним запахом заповнила всі п’ять поверхів під’їзду. Сморід, за словами мешканців, відчувається і в квартирах.

Це не перша аварія в нашому під’їзді. Ми вже кілька років просимо, щоб нам поміняли комунікації, а вони нічого не роблять. От щойно приходило двоє майстрів – посвітили ліхтарями і пішли, нічого не зробили. Наш будинок знаходиться на балансі МІУК. Ми їм дзвонили на 750-600. За що їм гроші платимо – щоб вони нічого не робили?“, – обурюється мешканка будинку Олена Алієва.

Підвал будинку затопило водою, яка тече з прорваної труби. Утворюються клуби пару – адже вода гаряча. У минулому цю трубу намагались ремонтувати кустарними методами – дірку заткнули дерев’яним кілком. Втім, це не допомогло.

Мешканці під’їзду кажуть – звертались і до депутата від округу, Андрія Строїча (ВО “Свобода”). Він, за їх словами, приїжджав, дивився на ситуацію і обіцяв звернутись до відповідних органів. Проте жодного ремонту проведено так і не було.

“Весь під’їзд справно платить по рахунках. Ми, мешканці, навіть готові самі заплатити гроші за ремонт цих труб, про що вже повідомляли в МІУК. А вони продовжують нас ігнорувати! Будинок старий, комунікації всі старі. Що могли – міняли своїми силами. Але куди звертатися, що тепер робити?”, – в розпачі додає Олена.

Ми звернулись до Муніципальної інвестиційної управляючої компанії за коментарем. Працівниця гарячої лінії 750-600 Ольга сказала, що воду там вже перекрили, на місці працюють сантехніки.

“Там дійсно стався прорив труби гарячого водопостачання. На даний час перекрили воду, дивляться, що потрібно робити. Чи плануються там глобальні ремонтні роботи – сказати вам не можу, такою інформацією не володію. Сантехніки знають про проблему і вже дивляться”, – розповіла Ольга.

Почувши такі обнадійливі слова, ми вирішили їх перевірити – і зателефонували до Олени Алієвої ще раз.

“Ось, я спустилась в підвал – і вода тут не перекрита. З труби тече цівка гарячої води, всюди водяна пара. Тобто вони насправді нічого ще не зробили, зараз ніяких майстрів тут немає – я у підвалі сама. Приходили ті двоє чоловіків, поглянули і пішли”, – описала ситуацію мешканка будинку.

Люди в розпачі – адже скоро Новий рік, і з таким ставленням комунальних служб весь під’їзд має цілком реальний шанс зустріти його без води та зі смородом у помешканнях.

Нагадаємо, екс-працівники ЄРЦ Скиданчук та Синишин не будуть відповідати за вчинені корупційні порушення.

dsc_4427dsc_4429dsc_4434dsc_4436dsc_4439dsc_4443dsc_4445dsc_4448

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!