Побачити майже весь світ: у Франківську відбудеться фестиваль «Global Village»

Сьогодні, 14 лютого, в Івано-Франківську відбулася прес-конференція щодо проведення фестивалю «Global Village», який відбудеться 17 лютого. «Global Village» –  це фестиваль культур, який проводиться в рамках програми волонтерських стажувань за кордон від молодіжної організації «АЙСЕК». Він відбудеться у фортечній галереї «Бастіон».

Під час нього люди з усього світу демонструють свої народи через їжу, костюми, музику та традиції. Під час свята можна побачити буквально весь світ під одним дахом.

«Теперішній фестиваль одноденний. Ми будемо поєднувати українську культуру з іноземними. В нас фестиваль проходить вже 11 раз», – говорить організаторка Христина Стоколоса.

Стажер Ялчен з Туреччини також додає, що вони презентуватимуть на заході:

«Я приїхав з Туреччини і вперше буду презентувати свою культуру. Ми будемо покажемо традиційні танці та їжу нашої країни. Це будуть турецькі солодощі»,- пояснив хлопець.

Серед учасників свята будуть стажери з Індонезії, Туреччини, Китаю та Єгипту, з якими можна буде особисто поспілкуватися. Триватиме захід з 12 до 17 години, вхід вільний.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!