Покликання для обраних: Івано-Франківський медичний університет випустив понад 400 студентів

Сьогодні, 19 червня, в Івано-Франківському облмуздрамтеатрі вручили дипломи випускникам медфакультету Івано-Франківського національного медичного університету.

Університет випускає 353 лікувальників і 65 педіатрів. Ще 14 шестикурсників отримають червоні дипломи.

«Велике свято у нашому університеті. Сьогодні найбільший факультет випускає своїх студентів – медичний. Цей випуск пройшов разом із новою командою керівництва вузу всі незгоди, і всі разом їх подолали», – розповів ректор ІФНМУ Микола Рожко.Сьогодні, 19 червня, в Івано-Франківському облмуздрамтеатрі вручили дипломи випускникам медфакультету Івано-Франківського національного медичного університету.

Крім того, 10 студентів-випускників перевелися з Донецького та Луганського медичних вишів.

«Я обрала собі специфічну і надзвичайну професію. Психіатрія це дуже цікаво. Робота з особливими людьми мене спонукає розвиватися ще більше у цій галузі. Працюватиму на базі психологічного диспансеру в Івано-Франківську. У мене чудові одногрупники, мені дуже пощастило. Нам завжди буде що загадати. А ще наші викладачі, які давали поштовх для навчання. Вдячна їм за все», – сказала випускниця Ольга Левандівська.

На свято також завітав директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Микола Стовбан та розповів випускникам, як у свій час завершував навчання у медичному університеті.

«Вітаю вас з завершенням університету. Але пам’ятайте, кожен фініш – це по суті старт. Коли я закінчував університет, мене покликали у навчальну раду і сказали такі слова, які я ніколи не забуду. Сказали, що по життю завжди треба йти з вірою, а також довірою та надією. Ви будете відповідати за здоров’я України, ніколи не забувайте цього. Викладачі вас завжди чекають у стінах університету», – зазначив посадовець.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!