Поліція заарештувала чоловіка, уродженця Івано-Франківська, котрий 10 років грабував банки та залишав касирам солодощі

Сьогодні Національна поліція спіймала та затримала чоловіка, що грабував банки в Києві, а також в інших областях та регіонах. 50-річний уродженець Івано-Франківщини, що нараза мешкає у Житомирській області повністю зізнався у своїх провинах.

В загальному з 2007 року 50-річний чоловік пограбував близько 30-ти банків. Злочинець завжди ретельно все планував, не користувався телефонами та постійно змінював свій образ. За весь час пограбувань він ні разу не використав свого пістолета, а банкірам завжди залишав чим поласувати.

“Ми вже з ним спілкувалися, і він каже, що проводив таким чином експропріацію, “грабував награбоване”. Також він стверджує, що частину грошей витрачав на благодійність, частину – на приведення в порядок свого будинку”, – повідомив Крищенко.

За його словами, затриманий чоловік притягувався до кримінальної відповідальності ще на початку 80-х років минулого століття, будучи неповнолітнім. Працював на кількох роботах, їздив на заробітки за кордон, до Польщі. У нього був також один час свій бізнес в сфері реклами.

Грабіжнику загрожує до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, На Франківщині шукають юну злодійку, яка вкрала велосипед

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!