Помер координатор Творчої Криївки Валентин Гонтар

Валентин Гонтар, позивний Прапор, ветеран батальйону Донбас, координатор Творчої Криївки помер у Києві.

Віталіна Маслова (Bereza Betula Alba) була волонтером Майдану, а потім створила унікальний творчий проект для реабілітації воїнів АТО Творча Криївка. Разом подружжя виховувало єдиного сина.

Завдяки старанням волонтерів “Творчої Криївки” декілька сотень бійців АТО безкоштовно пройшли реабілітацію, відновили свої сили та знову повернулися до захисту держави.

Друзі просять про допомогу.

“Друзі, в Береза Бетула (Bereza Betula Alba), велика біда: загинув чоловік Валентин Гонтар. Дуже потрібна допомога!

Можна з усіх питань звертатися до Наталії Барської, тел. 067 484 11 04. Фінансово можна допомогти, перерахувавши кошти на картку Приват 4731 2191 0711 0615 ( Віталіна Маслова).

Валентин Гонтар – морпіх, у якого за плечима три війни: в Придністров’ї, Африці та Україні – в складі батальйону «Донбас». Родом із Криму, довгий час жив у Москві. Коли почався Майдан, одразу приїхав на Полтавщину, аби забрати батьків до Росії, мовляв, із націоналістами-відчайдухами небезпечно залишатися в одній країні – кацапська пропаганда не пасла задніх.

Одним із перших рушив на фронт і перебував там, поки не отримав серйозне поранення під Іловайськом. Ліва рука назавжди залишилася майже не дієвою.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!