Понад 100 учасників приїдуть до Івано-Франківська на фестиваль “Мовою серця”

8-10 вересня в Івано-Франківську відбудеться ІІ-й Всеукраїнський фестиваль любовної лірики та авторської пісні про кохання «МОВОЮ СЕРЦЯ». До Івано-Франківська приїдуть понад 100 учасників з 22 областей України. 

Сьогодні, 21 серпня, відбулася прес-конференція стосовно проведення фестивалю.

Ідея створення такого фестивалю належить творчому подружжю Роману та Ользі Бойчук. Організатори мають на меті сформувати майданчик для традиційних зустрічей творчих людей з усіх регіонів для знайомства, обміну досвідом та ідеями, презентації себе як автора та своєї творчості в умовах мінімальних затрат з обох сторін. Крім того, це гарна можливість зацікавити містом гостей з інших регіонів України.

Фестиваль “Мовою серця” має на меті соціалізувати творчих людей та інтегрувати їх до вимог сучасного літературного процесу; популяризувати поетичне слово та авторські пісні; створення літмайданчика для авторів з усієї України; відкриття нових імен у сучасній літературі; об’єднання зусиль громадських організацій у справі розвитку творчої активності молоді; формування громадської думки про необхідність всебічного сприяння творчому розвитку особистості.

Читайте також: Чар письменницького слова: В Івано-Франківську розпочався фестиваль історичної літератури “Софія”

“Дуже нелегко взятися за організацію фестивалю вдруге. Дуже мало людей горять потребою зайнятися подібною справою заради самої ідеї, без віддачі та компенсації. Хоча такі фестивалі тим і цінні, що вміють соціалізувати людей, зблизити до народження нових ідей, проектів і творчості. Це платформа, де люди, які пишуть, мають можливість оцінити власну творчість, порівняти її з творчістю інших”, – розповідають Роман та Ольга Бойчук.

До організації фестивалю долучилися обласна «Просвіта», Спілка письменників, Спілка краєзнавців та окремі культурно-мистецькі об’єднання.

На відвідувачів чекають літературні локації, поетичнї екскурсії, читання-чаювання, молодіжні батли, мікс поезії та музики, поєднання лірики та епатажу, книжкова виставка-продаж,  автограф-сесії, воркшопи, театральна постановка “Дон Жуан із Коломиї”. Завершиться фестиваль гала-концертом в обласній філармонії.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!