Прикарпатські баскетболістки перемогли всіх суперниць на універсіаді в Хорватії

Сьогодні, 2 серпня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція чемпіонів європейської універсіади-2017 – студентської жіночої збірної Прикарпатського національного університету з баскетболу.

Нагадаємо, 25-28 липня дівчата завоювали першість на цих змаганнях та вибороли право представляти Україну на Всесвітній літній універсіаді – 2017, яка відбудеться 23-28 серпня в м.Тайбей (Китай).

“Це перемога не лише нашого університету, а й всього Прикарпаття. Це заслуга самих дівчат, і звісно ж, їхнього тренера. Цей вид спорту є цікавим і дуже видовищним, і я хочу мріяти, що в 2020-му ми вітатимемо олімпійських чемпіонів з баскетболу 3х3. Мало які види ігрового спорту збирають стільки вболівальників. Сподіваюсь, що матимемо потужну команду, адже результати, які ми маємо зараз, є аж ніяк не випадковими. Університет веде системну роботу, а не шукає легіонерів, і це запорука нашого успіху”, – розповів Ігор Цепенда, ректор ПНУ.

Юрій Процюк, головний тренер команди, додав, що з усіх українських та міжнародних змагань, в яких дівчата брали участь, вони завжди повертались з медалями – бронзовими, срібними, золотими. Він також зазначив, що попереду – світові змагання, де буде надзвичайно жорстка конкуренція. Втім, з Європи там буде лише дві команди – українська та литовська.

“Фінал проходив поблизу моря. Зібралось дуже багато вболівальників, зокрема – просто туристів, які відпочивали на Адріатиці. І емоційна та швидка гра зацікавила навіть випадкових глядачів. Атмосфера була гарною, а от сама гра складалась важко через погодні умови біля моря. Проте дівчата виступили достойно, вигравши 16:14. Вперше в історії України ми здобули золото в ігровому виді спорту на європейській універсіаді”, – сказав Юрій Процюк.

Капітан команди Христина Філевич на конференцію прийти не змогла – за словами тренера, в неї раптово захворіла дитина.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!