Прикарпатські депутати закликали покарати корупціонерів в оборонній сфері

Сьогодні, 1 березня, в Івано-Франківську розпочалось друге пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради.

Після традиційного нагородження видатних діячів відзнаками, грамотами та подарунками депутати перейшли до виступів, заяв та пропозицій. Вони говорили переважно про резонансну подію останніх днів – розслідування журналістів «Bihus.info» «Друзі президента крадуть на оборонці» про суми «відкатів» і схеми розкрадання мільйонів в оборонній сфері.

“Події останніх коштів – розкрадання оборонного бюджету в країні що воює – нас обурили. Ми вимагаємо всебічного розслідування всіх цих фактів, і не маємо права мовчати. Ми, як депутати, повинні йти до людей і розповідати про всі ці речі”, – сказав Олег Токарчук з “Об’єднання “Самопоміч”.

“До оборонної галузі “присмокталося” багато друзів президента. В будь-якій цивілізованій країні президенту би вже оголосили імпічент, а безпосередні винуватці сиділи б у тюрмі”, – висловився Василь Мельничук з партії “Батьківщина”.

“Ми вимагаємо терміново арештувати всіх причетних до корупції на війні. Це є злочин проти української нації, і ми не залишимо його безкарним”, – наголосив Михайло Королик з ВО “Свобода”.

Марія Рудик з партії “Воля”, зі свого боку, висловила обурення організацією харчування в обласних закладах охорони здоров’я. Вона назвала стан справ у цій сфері вкрай негативним і таким, що порушує права людей. У проблемі вона звинуватила головних лікарів окремих лікарень.

Нагадаємо, Депутат Івано-Франківської обласної ради вийшов зі “Свободи”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!