Радіо, двері, казкотерапія: У Франківську профінансують шість проектів

Сьогодні, 29 жовтня, в Івано-Франківську відбулась зустріч з переможцями грантової програми від Urban Space 100.

Фінансування отримали 6 проектів на загальну суму 156 600 грн. Решта суми — 142 265 грн, відповідно до рішення співзасновників Urban Space 100, переноситься на наступний ґрантовий сезон.

“Я дуже рада, що ми виграли цей грант. Це така собі велика маленька радість. За задумкою нашого проекту, діти вчитимуть колядки, самі собі шитимуть костюми та ходитимуть колядувати. А всі кошти, які збере вертеп, передамо на благодійність. Минулого року це було майже 17 тисяч гривень”, – розповідає Анна Шийчук, координаторка освітнього проекту “Дрібнота”.

Марія Козакевич, засновниця проекту “Франківськ, який треба берегти”, пояснює – за 20 тисяч виграних грантових коштів планують відновити старовинні двері на вулиці Труша. А іншу частину коштів на це дадуть власники та орендатори будинку

Переможцями стали такі проекти:

1) «Добрий табір»: школа вертепу від «Дрібноти». Сума ґранта — 11 100 грн

«Добрий табір» — це школа вертепу і автентичних українських різдвяних традицій. Мета проекту — створити дитячий табір у місті під час зимових свят — для якісного дозвілля та пізнання традицій.

2) Відновлення дверей на площі Ринок, 6 (виходять на вул. Труша). Сума ґранта — 20 220 грн

Проект ставить за мету збереження історичної спадщини Івано-Франківська завдяки відновленню дверей у центрі міста. Крім фізичного збереження цього об’єкта, серед цілей проекту — дати успішний приклад дбайливого ставлення до історичного надбання.

3) Благодійний проект «Savka-band збирає друзів». Сума ґранта — 15 000 грн

Проект реалізовується, щоб зібрати кошти для важкохворих дітей в Івано-Франківську на серії благодійних концертів.

4) Urban Space Radio: осінній сезон. Сума ґранта — 58 200 грн

Проект передбачає підготовку оригінального програмного наповнення на період з 29 жовтня до 23 грудня 2018 року. Команда має на меті залучити слухачів Urban Space Radio до обговорення актуальних суспільних питань.

5) Казкотерапія від Лікаря Свято. Сума ґранта — 22 080 грн

Метою проекту є покращення психоемоційного стану хворих дітей, підлітків, їхніх родичів (опікунів), які перебувають у стаціонарних відділеннях лікувального закладу.

6) Театралізований відео-проект Stanislaviv Magical Legends. Сума ґранта — 30 000 грн

Проект передбачає створення художньо-документальних 20-хвилинних короткометражок про легенди старого Станіславова. Актори зможуть розкрити цікаві факти та міські легенди.

Включно з цими проектами Urban Space 100 за весь час існування підтримав вже 83 проекти. Наступні загальні збори відбудуться в кінці січня, а подавати заявку на ґранти можна з 15 грудня до 15 січня.

Читайте також: Програма “Міські гранти” визначила чотирьох переможців зимової хвилі

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!