Розбудова відпочинкового комплексу біля озера є законною, – Роман Соловей

Сьогодні, 30 серпня, розпочалося засідання сесії Івано-Франківської міської ради.

На сесії виступив Роман Соловей – рідний брат народного депутата з Прикарпаття Юрія Солов’я. Він заявив, що хоче донести до всіх, що будівництво другої черги відпочинкового комплексу біля озера є законним.

Нагадаємо, проти цієї забудови активно виступає депутат міської ради Андріан Волгін. Нещодавно він навіть приковував себе кайданками у кабінеті мера міста, щоб переконати міськраду розірвати  договір оренди.

Роман Соловей повідомив, що люди, які приїжджають до Івано-Франківська проживають як в готелі, так і в апартаментах. Тому є потреба розбудовувати комплекс.

«У нас є всі документи і будівництво проводиться законно. У 2014 році ми отримали договір оренди землі. Там було вказано «будівництво громадських споруд». Ми отримали містобудівні умови та обмеження і декларацію на початок будівництва, – пояснює Соловей. – З лютого на нас почали тиснути начебто через те, що ми незаконно будуємо. Нас перевіряла комісія держархбудконтролю, де було вказано, що будівництво законне».

Також Роман Соловей заявив, що поширення інформації про незаконну забудову озера – це дискредитація його брата Юрія Солов’я, який не має ніякого стосунку до цього будівництва комплексу.

«Лунають думки, що заклад треба зруйнувати. але там працює 60 осіб і ми сплачуємо податки. Ми повинні визначитися, чи ми руйнуємо бізнес, чи підтримуємо його. Ми хочемо раз і назавжди зняти спекуляції», – зазначив він.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!