Рятували як могли: подробиці смерті молодої прикарпатки, до якої не змогла доїхати швидка (ВІДЕО)

Вчора, 30 травня, 23-річна жителька села Мошківці Калуського району померла, оскільки до неї вчасно не змогла приїхала швидка, передає “UA:Карпати”.

Міст через річку Сівка зруйнувала ще повінь 2008 –го року, а єдина тимчасова автомобільна переправа підтоплена, тому медики й не змогли дістатися до жінки.

Мати померлої Любов Фрик впевнена, що будуть ще постраждалі, адже доїзду до села немає:

“Їй було всього 23 роки, але всі руками махають вже після бою. Це не єдина смерть буде, бо ми просто відрізані від світу”, – розповідає жінка.

Чоловік, який бачив коли дівчині стало погано, розповідає, що люди викликали колишню медсестру, яка зробила їй укол. Також небайдужі зателефонували в швидку, проте медики змогли під’їхати лише до мосту, й відповідно дістатися до хворої їм не вдалося. Односельчани власним автомобілем доставляли дівчину до переправи, а потім на руках несли до карети швидкої:

“В машину людину на ношах не помістиш, тому поклали її на покривало: як могли так і впакували. Потім несли на ношах через переправу, після чого передали швидкій, але ротом і носом у неї вже пішла кров”, – каже свідок.

Місцеві медики зазначають, що надавали жінці всю необхідну допомогу, але врятувати її, на жаль, не вдалося.

Більше про це дивіться у сюжеті “UA:Карпати”.

23-річна жителька села МошкІвці Калуського району померла вчора, оскільки до неї вчасно не приїхала швидка

23-річна жителька села МошкІвці Калуського району померла вчора, оскільки до неї вчасно не приїхала швидка. Міст через річку Сівка зруйнований 11 років тому ще під час повені 2008 –го року. Єдина тимчасова автомобільна переправа через цю річку підтоплена. Тому медики дістатись до жінки вчасно не змогли.

Gepostet von UA: Карпати am Freitag, 31. Mai 2019

Нагадаємо, тим часом Прикарпаття знову затопило: вода підмила міст, людей евакуйовують.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!