Сергій Жадан привіз до Франківська проект “роздІловІ”

В Івано-Франківську презентували музично-поетичний проект “роздІловІ”.

У «роздІлових» поєдналися поезія Сергія Жадана, музика Олексія Ворсоби і Влада Креймера та візуалізація Олі Михайлюк, яка виступає режисеркою проекту.

Сьогодні, 27 лютого, митці виступили з проектом перед франківцями.

«роздlловl» — це мультимедійне дослідження любові — словом, звуком, зображенням. Від публіки очікується здатність сприймати усіма органами. Розділові — знаки — наповнюють текст інтонаціями й почуттями. Розділові — лінії — направляють і позначають кордони й відстані на земній кулі. Крапка. Виникає з НІЧОГО, щоб стати безкінечністю. НІЧОГО є головним словом проекту. Але чи лишається воно нічим, перетворившись в шість літер на папері? За що триматися в порожнечі (може, саме за ці літери)? Що важливіше — слово чи поверхня, на якій воно написане, інтонація, з якою воно сказане, адресат? Об’єктами проекту-дослідження стають також слова «ніжність», «війна», «ніч» і «любов».

Під час «роздІлових» подорожей Сергій Жадан писав вірші, що увійшли до нових збірок, Оля Михайлюк працювала над візуальними проектами, серед яких The Simplest Words, що тепер беруть участь у фестивалях відеопоезії й експонуються в галереях, а Олексій Ворсоба, учасник білоруського гурту Port Mone, створював музичні п’єси, які в новому аранжуванні грає зі своїм колективом.

Наразі учасники проекту працюють над платівкою «роздІловІ: Щастя не оминеш», яку планують випустити наприкінці лютого. До альбому увійдуть композиції, створені за чотири роки існування проекту і записані в Одесі у серпні 2016 року.

 IMG_4017 IMG_4018 IMG_4019 IMG_4022 IMG_4023 IMG_4028 IMG_4029 IMG_4032 IMG_4037 IMG_4042 IMG_4050

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!