Шоумен Притула йде до Верховної ради за списками партії “Голос” Вакарчука

Притула попросив Вакарчука поставити його на 30-те місце у списку.

Шоумен та телеведучий Сергій Притула балотуватиметься до Верховної ради за списком партії Святослава Вакарчука “Голос”. Про це він повідомив у відеозверненні на своїй сторінці у фейсбуці, передає 1+1.

“Я балотуюся до парламенту за списком партії “Голос. Сьогодні про це буде сказано на з’їзді партії”, – зазначив шоумен, а також аргументував, чому він вирішив йти до Ради.

“Якби мені подобалося все, що відбувається в українській політиці останнім часом, а зараз і поготів, я б, мабуть, цього не робив. Виходити з власної зони комфорту – це не дуже приємно, але я хотів би бути корисним цій країні і її людям. І маючи певний кредит довіри від вас, я думаю, що я можу на це наважитись”, – пояснив він.

Водночас Притула зазначив, що попросив лідера партії Святослава Вакарчука поставити його на 30-те місце в списку, хоча лідер партії “Голос” пропонував включити його до першої десятки.

“Для того, щоб я потрапив у парламент, партія має набрати трохи більше 10%. Це моя з вами угода. Я не проти, я за, але це означає, що всі ви, хто казав мені “іди”, мають не полінуватися, а прийти на дільницю і проголосувати”, – наголосив шоумен.

На сторінці партії “Голос” у фейсбуці також з’явилася новина про приєднання Сергія Притули. “Блискавка! У команді “Голосу” Сергій Притула”.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!