“Швидка” забирає прямо з городу: як на прикарпатців впливає спека

Спекотна погода по-різному впливає на людей: комусь майже байдуже, хтось ледве ноги волочить, обливаючись потом, а декого забирає ”швидка” прямо з городу.

Про спеку і її наслідки для здоров’я декілька слів розповіла лікарка-невропатолог ЦРЛ Марія Гуменюк, інформує dzerkalo.media.

“Часто до нас привозять людей з тепловими ударами внаслідок перегрівання на сонці, трапляються й інсульти. Біда в тому, що на початковій стадії лікар не завжди може відрізнити тепловий удар від крововиливу в мозок. Кількість інсультів цього року збільшилася. В спеку люди недопивають води, її слід пити багато малими ковтками. Пляшку з водою завжди треба мати при собі, особливо, коли працюєте на городі. Слід звернути увагу на харчування: менше смаженого, копченого, соленого. Налягайте на свіжі фрукти й овочі. Обмежте вживання спиртного. А щодо городніх чи польових робіт, то їх варто взагалі удень виключити. До нас привозять пацієнтів просто з городу, зокрема з інсультом. Згадайте, як у спеку працювали наші діди: починали роботу, як надворі тільки сіріло – пів п’ятої ранку, працювали до десятої, відтак виходили в поле під вечір”, –  каже лікарка.

Нагадаємо, На Прикарпатті зареєстрували понад 2000 випадків підозри на кір

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!