Скільки коштує біометричний паспорт: франківцям розповіли про нові ціни

Сьогодні, 27 червня, в Івано-Франківську розповіли про зростання вартості послуг Державної міграційної служби.

Основними змінами до адмінпослуг ДМС стало здорожчання паспортів-ID карток та біометричних паспортів для виїзду за кордон майже на 30%.

Так, раніше біометричний паспорт коштував 557 гривень, а тепер коштуватиме 682. А прискорена його видача замість 810 гривень тепер вартуватиме 1034 гривні.

“Зростання цін відбувається вперше за три роки. Уже давно зріс прожитковий мінімум, і ми тепер просто оновили цифри – бо все до нього прив’язано”, – розповів начальник обласного УДМС Сергій Саїв.

За його словами, на Прикарпатті вже видали 577 тисяч біометричних паспортів, а в області живе 1,290 мільйона людей. Тобто вже майже половина прикарпатців отримала нові документи. Зросла і вартість посвідок на постійне чи тимчасове проживання для іноземців та біженців, а також ціни на проїзні для цих категорій осіб.

Сергій Саїв додав, що підвищення цін на документи призведе до зростання надходжень у місцеві бюджети України на 200 мільйонів гривень за рік. Ці гроші, за його словами, можна буде залишати на місцях і використовувати на програми розвитку, чи ще на щось.

Нагадаємо, Паспорти та посвідчення: з липня на Прикарпатті зросте вартість оформлення документів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!