Студенти ІФНМУ з Індії підкорили Говерлу (ФОТО)

Днями група індійських студентів першого курсу факультету підготовки іноземних громадян Івано-Франківського національного медичного університету разом зі своїми кураторами здійснили сходження на найвищу гору України Говерлу.

Ініціатором пригоди стала куратор 59f групи Тетяна Власюк. До групи також приєдналися куратор Уляна Дутчак і голова ради кураторів ІФНМУ Тетяна Князевич-Чорна. Подію приурочили до Дня медичного працівника.

«Метою було показати нашим іноземним студентам природу Прикарпаття, наші мальовничі Карпати, щоб вони змогли побачити більше, ніж тільки Івано-Франківськ, де власне вчаться, — говорить Тетяна Князевич-Чорна. — Студенти були в захваті від походу. Нам було дуже приємно чути, які вони вражені і захоплені красою наших гір».

За словами викладачів університету, студенти під час походу були дуже згуртованими, допомагали один одному. На маршруті вони зустріли дуже втомлених підйомом туристів, підійшли до них, поцікавились самопочуттям, запропонували допомогу. «Дуже важливо, що студенти проявляють командний дух, а ще чуйність і гуманність, — каже Тетяна Князевич-Чорна. — Ці якості є головними для майбутніх медиків, і їхньому вихованню ми приділяємо велику увагу під час навчання».

Нагадаємо, У Карпатах на туристичному маршруті на гору Говерла загинув чоловік

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!