Суд Астанова: захисники вважають, що прокурор затягує справу

Сьогодні, 20 березня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання у справі Ельдара Астанова.

Нагадаємо, більше року тому студентку ІФНМУ з Болгарії Елю Дішлю Зію розшукували рідні та близькі. За кілька днів її тіло з численними травмами знайшли у валізі на дні озера на Прикарпатті.

Головний підозрюваний у справі – хлопець вбитої, туркмен Ельдар Астанов. Попередні засідання неодноразово переносили через проблеми із захисниками Астанова та його заяви, відсутність свідків чи проблеми із перекладом.

Сьогодні на засідання знову не з‘явилися перекладач та свідки.

«Це чергове затягування справи стороною обвинувачення. Тому, щоб продовжити засідання, я прошу долучити до справи адвоката. Також я хочу спитати, чи є підтвердження того, що свідки отримали повістки до суду», – сказав адвокат Разметов.

Суд попросили про технічну перерву, щоб зробити копії документів перекладача. Прокурор попросив все ж відкласти засідання через відсутність свідків. Адвокат Разметов зазначив, що суд не спитав у прокурора та обвинуваченого, чи не проти вони нового перекладача. Втім, як один так і інший, відводів не мають.

«Мною подані вже три клопотання, які досі не розглянули у суді. Я прошу їх розглянути, а потім розглянути питання щодо відкладення справи», – зазначив адвокат Ельдара.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!