Свій до свого: до Франківська повернулись артисти і атовці, які їздили на Схід

Сьогодні, 18 липня, в Івано-Франківську відбулась зустріч з учасниками всеукраїнської творчої естафети “Воскресне волі дух і наша слава” містами Донецької та Луганської областей.

На початку зустрічі в зал занесли прапор Шухевича, а також України, на яких залишись спогади від туру – підписи бійців.

Ігор Пасічняк, заступник голови ОДА, розповів: “Це не просто акція, в рамках якої провели концерти на східному фронті. В Городенківщині зародилась ідея, щоб проїхатись по фронту, тому учасниками стали не тільки артисти, а безпосередньо учасники АТО. Акція на цьому не завершується. Наш прапор і прапор Шухевича буде переданий у с. Тишківці, де все почалось. Також ми зібрали велику гуманітарну допомогу в зону АТО”.

Він зазначив, що хоче, щоб кожен район Прикарпаття уклав угоду зі східними районами, що допоможе тримати міцний з’язок один з одним.

“Всі хто їздив на Схід – добовольці. Вони показли не тільки національну свідомість, але й мужність”- додав Володимир Федорак, начальник управління культури, національностей та релігій ІФ ОДА.

Далі учасники акції по черзі розповіли свої враження та спогади від подорожі.

“Перед одним концертом нас запитали, хто виступає. А хтось крикнув “бандєровци”, після чого довелось пояснювати, ким був Бандера. Ми чули постріли і вибухи, ми відчували це все. Після 15:00 людей у містах вже практично немає. А основне, що п’яних бійців ми не бачили ніде –  наша армія змінилася!”, – сказав один із учасників акції Олександр Новосад.

Він додав, що команда відправлялась у тур з однією метою – допомогти нашим хлопцям на Сході. Також він розказав, що на концерти приходили і діти, які в ході розмови переходили на українську мову.

Читайте також: У Франківську презентували художню виставку воїна АТО та медика Світлани Луців

а

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!